додому Бердичів Через Василя Мазура голова Житомирської ОДА Ігор Гундич не виконав обіцянку

Через Василя Мазура голова Житомирської ОДА Ігор Гундич не виконав обіцянку

1423
0

6 жовтня 2017 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич пообіцяв, що до Нового року в Бердичівському районі буде відкрито відреставрований театр. Про це повідомляв з посиланням на його Facebook-сторінку аналітичний портал «Слово і Діло» (www.slovoidilo.ua)

2018 рік розпочався, а театр в Бердичеві досі не відкрито. Містом неодноразово поширювалися чутки з ймовірними датами відкриття об’єкту на який було витрачено більше 30 мільйонів бюджетних гривень. Левова частка цієї суми була надана з фонду регіонального розвитку. Попри завершення практично всіх реставраційних робіт міський голова Бердичева Василь Мазур офіційно перерізати традиційну стрічечку в оновленому театрі виявився неспроможним. Хоча пафосні розмови про роботи на цьому об’єкті розпочалися й постійно тривали ще з попередніх виборів.

Як раніше повідомляв Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ німецькій окупаційній адміністрації після захоплення Бердичева 1941 року знадобилося менше двох місяців, щоб відрити в місті театр. Цікаво, що розташовувався він саме в цьому приміщенні.