додому Бердичів Бізнес Чергова позачергова сесія не обійшлась без скандалів та дискусій

Чергова позачергова сесія не обійшлась без скандалів та дискусій

160
0

Вже негарною традицією для міського голови стало проведення позачергових сесій міської ради, хоч і питання на них виносяться дуже серйозні. Цього разу на позачергову сесію було винесено п’ять питань, які були зовсім не поточними, усі вони стосувались змін до бюджету на 2016 рік. Питання змін до бюджету – це те, що депутати б хотіли розглядати на постійних комісіях, бо це дійсно важливо для міста і бердичівлян. Але при умові проведення позачергової сесії, постійні комісії не проводяться, бо згідно регламенту роботи міської ради, повідомлення про проведення позачергової сесії надходять депутатам на домашню адресу. На мою думку, саме цим і користується міський голова, щоб депутати не мали можливості покопатись та детально вивчити, куди і кому будуть виділятись кошти.

Один з депутатів міської ради, якому вже до печінок набридли такі дії міського голови, просто прийшов на сесію і відмовився реєструватись: «Я відмовляюсь брати участь у даному фарсі, – говорить Володимир Сенча, – я не зареєструвався і не буду приймати участь у голосуванні, бо вважаю це черговим переломленням через коліно депутатського корпусу. Це не сесія, а фарс. Тут дуже багато важливих питань, які депутати повинні були б вивчити на постійних комісіях та дати свої рекомендації. У змінах до бюджету ми виділяємо мільйони і депутати б хотіли більш детально обговорити кому і навіщо ідуть ці кошти. Тут безліч цифр, а ви хочете щоб ми розібрались у них прямо тут і зараз, та ще й проголосували за це. Так бути не може».

Не одного його обурила ця сесія. У депутата Осипенка виникло питання, чому виникає така необхідність виносити на термінову позачергову сесію питання про виділення коштів на музей єврейства, для закупівлі фотоапарату, ноутбуку, відеокамери, сенсорного кіоску на суму понад 90 тисяч гривень. Хіба у місті немає нагальніших питань і проблем?

Усі питання, що були винесені на сесію були взаємопов’язані: Про внесення змін до рішень міської ради від 26.01.2016 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2016 рік», Про внесення змін до рішень міської ради від 26.01.2016 «Про затвердження міської Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» та Про відшкодування різниці у тарифах. Усі ці питання так чи інакше пов’язані зі змінами до бюджету і усі вони успішно були прийняті на позачерговій сесії. Більш детально про те, куди ж ідуть наші з вами кошти, читайте у наступних публікаціях.

img_5789