додому Бердичів Центр соціальних служб у Бердичеві бореться з “синім китом”

Центр соціальних служб у Бердичеві бореться з “синім китом”

132
0

Останнім часом актуальним стало питання безпечного користування підлітками та молоддю засобами інтернет – ресурсів. Зокрема, це стосується підліткової гри «Синій кит», або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20». У смертельної гри назв багато, а мета одна – довести до краю життя і смерті.

З метою збереження життя та здоров’я дітей фахівцями Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться профілактична робота із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і з тими, хто цікавиться грою.

Досвід роботи фахівців центру показує, що небезпека може торкнутися кожного і, навіть, дітей із благополучних сімей.

Не випадково, 05.04.2017 року фахівцем центру Бевзо В.В. спільно із психологом міськрайонного відділу з питань пробації Михальченко І.В. проведено тренінгове заняття: «Як поводитися в інтернеті. Правила безпечного користування інтернетом».

Захід відбувався на базі КНЗ «Бердичівська ЗОШ-інтернат», викликав неабиякий інтерес у аудиторії, учасники приймали активну участь, ставили запитання.

Чим більше ми обізнані та ділимося порадами з питань користування інтернет-ресурсами, тим більш захищеними є ми всі.

Підтримуйте спілкування зі своєю дитиною в повсякденному житті, цікавтеся її захопленнями, переживаннями, як проводить свій вільний час, з ким товаришує, намагайтесь контролювати спілкування дітей в соціальній мережі.

Профілактика ніколи не буває зайвою, адже попереджений – озброєний!

Бердичівський міський
центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
пл. Центральна, 1, каб. 80, 84.
Контактний номер телефону: (04143) 4-23-34
Анонімність гарантована!