додому Бердичів Хто сьогодні дістався до роботи в Бердичеві – молодець!

Хто сьогодні дістався до роботи в Бердичеві – молодець!

135
0

Місто Бердичів скувала жахлива ожеледь. Автобуси сьогодні їздять з порушенням графіку, а в мікрорайоні Корніловка та Цукрового заводу маршрутки 4 та 4а практично всі зійшли з рейсу.

В Центрі міста крижані тротуари перетворили пересування бердичівлян на тортури. Будьте особливо уважні та обережні!

Шановні водії, зважаючи на погодні умови, утримайтесь, по можливості, від поїздок на власному авто, краще скористатись послугами громадського транспорту.

Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Обов’язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, не забувайте вмикати ближнє світло фар чи протитуманні фари.

Слизька дорога є тим чинником, що збільшує гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Тому якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викличте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте за номером «102».

 І нехай Вас береже Господь, бо на комунальні служби та місцеву владу сподіватися марно!