додому Бердичів Хто прийматиме документи на соціальну допомогу від держави в новостворених територіальних громадах?

Хто прийматиме документи на соціальну допомогу від держави в новостворених територіальних громадах?

65
0

У новостворених об’єднаних територіальних громадах прийом документів необхідних для призначення державної соціальної допомоги, здійснюватиметься уповноваженою особою, яка передаватиме їх до органів соціального захисту для опрацювання.

Крім цього, у « Порядку призначення і виплати  державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого постановою К.М.У. від 27 грудня 2001 року №1751:

– розширено категорії жінок, не застрахованих у системі загальнообов’язкового державного страхування, які мають право на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами;

– передбачено подання для призначення допомоги при народженні дитини заяви в електронні формі з використанням телекомунікаційних систем.

6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ”, яким вносяться зміни до низки Законів України зокрема до ст.5 Закону України » Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновками  лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 1 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується, як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць.

Управління праці та соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації