додому Бердичів Хронологія переходу зі старого «МРЕО» до нового сучасного сервісного центру...

Хронологія переходу зі старого «МРЕО» до нового сучасного сервісного центру в м. Бердичів. Великий фоторепортаж

750
0

У цій статті коротка розповідь як тривала підготовка до відкриття ТСЦ МВС №1842 у місті Бердичеві.

Відкриття сервісного центру у Бердичеві було важливою подією. Відкриттю передувала кропітка і плідна робота багатьох людей. Керівництво  РСЦ  та ГСЦ МВС стало ініціатором даного проекту, представники депутатського корпусу обласної ради, Житомирської державної адміністрації, в особі Ігоря Гундича, керівництво сервісних центрів Житомирської області, а також підприємці міста Бердичева доклали максимум зусиль для того, щоб приміщення майбутнього Центру було красивим, сучасним та комфортним.

«Хочу зазначити, що міським головою Бердичева було неодноразово відмовлено в допомозі щодо будівництва,  ремонту та осучаснення нового ТСЦ. При тому, що щорічно в міський бюджет, завдяки сервісному центру, надходить близько 1 млн 200 тис. гривен», -зазначив Ігор Романський.

Спочатку відбувалися ремонтні роботи. Кожного дня, з ранку і до самого вечора, люди важко працювали. Декілька тижнів тривав процес облаштування Центру меблями та новою, сучасною комп’ютерною технікою.

У наданому під сервісний центр приміщенні менше, ніж за 4 місяці зробили капітальний ремонт, що відповідає усім санітарним нормам та вимогам брендування сервісних центрів МВС. Тепер водії та автовласники, як фізичні, так і юридичні особи можуть звертатись за державними послугами за адресою: вулиця Шкіряників 14.

Сервісний центр МВС нового зразка облаштований за принципом прозорого офісу, працює за системою «єдиного вікна», оснащений сучасними інформаційними технологіями. Тут передбачені зручності для всіх груп населення, зокрема,  людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, діє дитячий куточок для найменших відвідувачів та буккросинг у зоні очікування. На прилеглій до адміністративної будівлі території облаштовано якісно освітлений майданчик для  паркування відвідувачів.

Серед послуг сервісного центру МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна та видача посвідчень водія, видача міжнародних посвідчень водія, довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України, дозволів на перевезення небезпечних вантажів та інші послуги сервісних центрів МВС. Вони надаються швидко та зручно – від 30-ти хвилин до 2-х годин.

Приміщення ТСЦ розділене на дві частини — реєстраційну та екзаменаційну зону, де безпосередньо проводиться обслуговування громадян. В приміщенні ТСЦ розміщено також для більш зручного та комфортного перебування відвідувачів з дітьми, дитячий ігровий куточок, де можна залишити дитину на час прийому у фахівця центру. Також, для зручності людей з обмеженими можливостями, встановлені пандус та кнопка виклику. Є і окремий туалет для людей з обмеженими можливостями.

«Планування приміщення розроблялось на основі принципу відкритого простору та технології  «одного вікна» — так щоб унеможливити будь-які корупційні прояви. Тепер клієнту не потрібно бігати між кабінетами та коридорами, та вичікувати по декілька днів, натомість можна отримати усі необхідні послуги в одного оператора за максимально короткий термін».-повідомив Ігор Романський.

Поруч знаходиться каса, кав’ярня, а також автосервіс і АЗС.

ТСЦ МВС №1842 у м. Бердичів працює з вівторка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 по 16:45.