додому Бердичів Храмове свято у Гвоздаві на Бердичівщині

Храмове свято у Гвоздаві на Бердичівщині

308
0

29 червня 2019 року у день коли Римсько-Католицька Церква відзначає свято Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії своє храмове свято відзначила однойменна парафія, яка розташована в селі Гвоздава, Бердичівського району Житомирської області.

У цій парафії служать брати Босі Кармеліти з Всеукраїнського санктуарія Матері Божої Бердичівської. Також тут будується новий монастир Босих Кармелітів.

З нагоди парафіяльного свята до Гвоздави прибули численні віряни з Бердичева, Житомира, інших міст та навколишніх сіл. Також на храмовому святі були присутні кандидат в народні депутати України, депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський, голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова та місцеві депутати.

Святкову Літургію очолив настоятель парафії святої Варвари з Бердичева отець Роман Савицький, а допомагали йому брати Босі Кармеліти з Бердичева на чолі з настоятелем парафії Рафаїлом Мишковським.

На завершення Святкової Літургії відбулася урочиста процесія затишними вуличками села біля костелу та місцевого цвинтаря.