додому Бердичів Фінансова інспекція перевірила медичний коледж. Знайшли втрат на 685 тисяч гривень.

Фінансова інспекція перевірила медичний коледж. Знайшли втрат на 685 тисяч гривень.

300
0

До журналістів нашої редакції потрапили доволі цікаві документи, про факти розкрадання коштів у Бердичівському медичному коледжі. Перевірка проводилась за період з 01.10.2010 по 01.04.2015 року. Увесь цей час закладом керував відомий бердичівлянин Клименюк Володимир.

Ревізією встановлено порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 685,5 тис.грн та інших порушень фінансової дисципліни. У тому числі оплати завищеної вартості та обсягів виконаних підрядних робіт на суму 519,5 тис.грн., покриття за рахунок коштів загального фонду кошторису видатків спеціального фонду установи в частині оплати вартості комунальних послуг в сумі 105,1 тис.грн, зайвої виплати одноразової грошової допомоги випускникам в сумі 39,9 тис.грн та заробітної плати з нарахуваннями та стипендій в сумі 17,0 тис.грн., тощо.

Окрім того ревізія також встановила, що у медичному коледжі надавались освітні послуги у сфері позашкільної освіти, а саме навчання з лікувального масажу. Та, на жаль, заклад не мав ліцензії для надання таких освітніх послуг. Та це не завадило коледжу отримати 89 тисяч гривень від слухачів цих курсів.

Загалом по області Фінансовою інспекцією було 16 контрольних заходів на підприємствах, в установах та організаціях Житомирської обласної ради, що належать до соціальної сфери, культури та освіти.

Як також вказано у цих документах, про результат ревізії повідомлено у правоохоронні органи, а по КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» відкрито кримінальне провадження.