додому Бердичів Фільми для перегляду на II Бердичівському кінофестивалі ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко»....

Фільми для перегляду на II Бердичівському кінофестивалі ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко». 17.03.2016

76
0

Категорії «Анімація», «Музичне відео», «Документальне» та «Експериментальне кіно»
З категорії «Експериментальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Закохайся в Миколаїв, якщо насмілишся», Анжела Богаченко (Донецьк, Миколаев, Київ)
«Столетний дождь» Сергій Тимошенко (Харьков)
«Ти тут» Олександра Тесленко (Дніпропетровськ)
«Soul of China» Бурмистров Артур (Херсон)
«Евгений Онегин глазами детей» Ирина Брель (РБ, г.Минск)
«Сомнамбули» Маріна Гришай (Київ)
«Лист Тарковському» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Сок Граната» Волчак Роман, Давтян Андраник (Одесса)
«ДУЕТ» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Посмішка» Мазуренок Володимир (Кам’янець-Подільський)
«Лист» Шкрабак Олександр (Київ)
«ОБРЕТАЯ РАВНОВЕСИЕ» Андрій Лабуткин (Росія, Респ. Башкортостан г.БЕЛЕБЕЙ)
«Случай с ангелом» Ольга Новикова, Артем Дробот (Маріуполь)
«Ти – життя» Лащук Надія (Київ)

З категорії «Документальне кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Ікона, що звучить» Михайло Земба (Дубно)
«Українська Голгофа» Торяник Микола (Гадяч, Полтавська обл.)
«Поза дзеркалом…» Олександр Єлагін, Віктор Бикодір, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Альпійська історія» Случик Ігор (Луцьк)
«15 августа. Киев» Анастасія Алексеєнко (Дніпропетровськ)
«Її хліб насущний» В’ячеслав Бігун (Тячів)
«Поліська регата» Мельник Руслана, Повзун Андрій (Луцьк)
«Тут є кінотеатр» Шестакова Вікторія (Київська обл.)
«Пам’ятаймо» Заворотній Олексій (Рівне)(+ постановочно-игровое, экспериментальное)
«Штурм неба» Надія Круть-Верм’янська (Тернопільська обл., с. Дністрове)
З категорії «Анімация» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Изменяя мир» Олексій Воронін (Маріуполь)
«Репортер» Люков Максим (Київ)
«Червоний м’яч» Софія-Анастасія Тимчишин, Олена Маковейчук (Львів)
«Нерозділене кохання» Огінська Юлія (Житомир-Київ)
«Рождение тишины» Бонд Женева (Москва)
«Жуйка» Макарчук Ольга (Київ)
«Дідочок задумав женитися» Борисенко Юрій (Київ)
«Козацька дума про Якима та віргів» Оксана Несененко (Київ)
«Чорнозем» Коваль Степан (Київ)
«Пенальті правосуддя» Бігун В’ячеслав (Тячів) + документальний
«Заяц, Ослик, Медвежонок и чудесные облака» Озеров Михайло (Харьків)
З категорії «Музичне відео» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«ЛЮБЛЮ МУЗЕЙ» Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Рівне)
«…Бога» Озеров Михайло (Харьків)
«Стрекоза и Муравей», Крилова Надія (Санкт-Петербург)
Stasy MJ«Venom» Руслан Тесленко (Дніпропетровськ)
«Clone fight» Шкрабак Олександр (Київ)
«Танці»Кирик Евгений (Київ)
«Любви здесь нет» Зінчук Сергій (Ізяслав)
«Вибір» Ілляхова Марина (Київ)
У найближчі дні буде викладена інформація по іншим категоріям))

20.03.2016
«Ігрове кіно» та в поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли
З категорії «Ігрове кіно» в конкурсну програму увійшли наступні фільми:
«Обід на двох», Войтенко Оксана (Київ)
«Рідні душі» Люков Максим (Київ)
«Лінгвістка» Олег Філіпенко (Сімферополь, Київ)
«Ще один день» Наталка Гордій (м.Київ – м.Косів)
«Танець Пінгвіна» Кареба Володимир (Київ)
«Мати. В ім’я мільйонів» Бігун В’ячеслав (Тячів)
«Стеклянный» Василян Хачик (м. Харьків)
«Мати все», Лопушін Марина (Київ)
«Останній відвідувач» Шкрабак Олександр (Київ)
«Учитель» Александр Коржов (Москва)
«Не ушедший художник» Лавська Тетяна (Україна)
В поза конкурсну програму для сімейного перегляду увійшли наступні фільми:
«Маленька золота рибка» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл.)
«Туди, де є любов» Зінчук Сергій (Ізяслав Хмельницька обл)
«Таємниця лелеки» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор, Н. А. Лебєдєва (Херсон)
«Мир» Люков Максим (Київ)
«Вікно» Єлагін Олександр, Бикодір Віктор (Херсон)
«Страшна сила» Торяник Микола (Гадяч Полтавська обл.)
«Таке-то LIFE» Зозуля Світлана (Луцьк)
«Лицарство» Морозова Анна (Ірпінь)

23.03.2016
Категорії «Таки Бердичів» увійшли фільми
З категорії «таки Бердичів» в конкурсну програму увійшли:
«Чужой» Прозорий Володимир, Баштинський Максим (Бердичів)
«Місто кожного з нас…» Кузьменко Андрій (Бердичів-Донецьк)
«Старий та новий Бердичів, сто років по тому…» Ковальський Євгеній (Бердичів)
«Екскурсія Бердичевом» Команда «11:10» (Бердичів)
«Перемога над самим собою» Сенаторова Ксенія, Мартинюк Мілада, (Бердичів)
«10 спроб сучасного Бальзака» Островський Андрій, Доманська Катерина (Бердичів)
«Недобудова» Заремський Денис (Бердичів)
« Задумайся…» Кікеньова Оксана (Бердичів)
«Мрій.Дій.Перемагай» Андрій Голубничий (Бердичів)
«Віра в себе» Терещенко Єлизавета (Бердичів)