додому Бердичів Фестиваль «Якщо ти зірочка, засвітись!» мав продовження для бердичівлян

Фестиваль «Якщо ти зірочка, засвітись!» мав продовження для бердичівлян

102
0

Правду кажуть, якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. Однак, вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі дарування, відшліфувати свої здібності і правильно скористатися ними з користю для себе і для людей.
Саме таке надзавдання ставлять перед своїми вихованцями творчі працівники Бердичівського районного центру культури і дозвілля.
Результат не забарився. Наша творча молодь спалахнула яскравою зірочкою на ІІІ – обласному телевізійному конкурсі – фестивалі «Якщо ти зірочка, засвітись!», який проходив у Бердичівському міському палаці культури ім. О. Шабельника у квітні цього року. Мета конкурсу – зберегти генетичне багатство Поліського краю, допомогти талановитим дітям та молоді зі всіх куточків Житомирщини реалізувати себе. На конкурсі були представлені учасники з Андрушівського, Попільнянського, Чуднівського, Ружинського районів, а також м. Бердичева і Бердичівського району.
Організаторами конкурсу є Благодійний фонд «Надія є» за підтримки управління культури та управління молоді і спорту Житомирської облдержадміністрації.
Бердичівський район представили у номінації «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» – Нейкалюк Карина та Анастасія с. Романівка, Ющенко Аліна с. Озадівка; у номінації «вокал» – Рисіч Дарина с. Ст.Солотвин; в номінації «художнє читання» – Якимчук Дарина.
У підсумку, Дарина посіла І – місце в зональному відбірковому турі конкурсу – фестивалю «Якщо ти зірочка, засвітись!» в номінації «художнє читання», майстерно продекламувавши вірш Т.Г.Шевченка «Плач Ярославни». Гарно підібраний сценічний костюм, музичний та світловий супровід допомогли учасниці передати всю драматургію поетичного твору. Даринка є активна учасниця художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля, вихованка хореографічного та театрального гуртків. Члени журі конкурсу, до складу якого входила і голова благодійного фонду «Надія є» Юшкевич Надія, позитивно відгукнулися про учасників конкурсу Бердичівського району. Усі діти надзвичайно обдаровані і талановиті, добре підготовлені.
Дипломантом заключного туру Гала-концерту обласного телевізійного конкурсу-фестивалю «Якщо ти зірочка, засвітись!», який проходив у м. Житомирі у травні місяці стала Якимчук Дарина. Дівчина нагороджена дипломом, подарунком та путівкою в оздоровчий дитячий табір.
Щиро вітаємо наших переможців! Гарних канікул, приємних вражень і безліч позитивних емоцій!

5f2b135e9fbc