додому Бердичів Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» пройшов теренами Бердичівського району

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» пройшов теренами Бердичівського району

123
0

Районний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості серед дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво» відбувся у п’ятницю, 24 березня 2017 року, у великій залі Бердичівської  райдержадміністрації. Організаторами фестивалю є служба у справах дітей, відділ освіти та відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Даний захід проводиться з метою виявлення обдарованих дітей – сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, сприяння розвитку та підтримки їх талантів і здібностей, а також відкриття нових можливостей, які в подальшому житті дитини можуть сприяти у вборі професійної освіти.

Відкрила фестиваль «Звичайне диво» перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, яка привітала таланти району з урочистим початком фестивалю, побажала усім учасникам вдалих виступів, а  присутнім і гостям  – гарного настрою і позитивних емоцій.

Слід зазначити, що конкурсна програма фестивалю проводилася серед вихованців загальноосвітніх шкіл району, Гришковецької гімназії, а також КНЗ «Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату. Вікова категорія учасників від  6 до 17 років, а  номінації  заходу –  вокал, хореографія, розмовний жанр та образотворче мистецтво, де було представлено  53 виступи дітей  з району.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли  начальник служби у справах дітей Олександр Хоренко, начальник відділу у справах сім’ї молоді і спорту Галина Галущак, начальник відділу культури і туризму Леонід Кобилінський, директор Центру СССДМ Олена Продеус, а очолила кагорту професіоналів перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук.

Близько двох годин поспіль у великій залі райдержадміністрації лунали дзвінкі дитячі  голоси, запальні танці, очі милували майстерні роботи декоративно – прикладного мистецтва, національно – патріотичні вірші та поезія Великого Кобзаря не залишала байдужим жодного. Все це дарувало присутнім позитивні  враження та відчуття справжнього свята талантів.  Після виступу, від Бердичівської районної адміністрації та від служби у справах дітей кожен учасник фестивалю отримав заохочувальний подарунок.

По закінченню виступів конкурсантів настав хвилюючий момент і ведуча свята оголошувала місця переможців, а голова журі нагородила кожну дитину – учасника Грамотою і подякувала дітям за подарований гарний настрій, відзначивши, що Бердичівський район має багато талановитих дітей.

Усі учасники фестивалю «Звичайне диво» зробили спільне фото на пам’ять.