додому Без категорії Фахівці ДСНС області продезінфікували 15 об’єктів для запобігання поширення захворюваності на Covid-19

Фахівці ДСНС області продезінфікували 15 об’єктів для запобігання поширення захворюваності на Covid-19

76
0

З метою запобігання поширенню захворюваності на Covid-19 рятувальники підрозділів ДСНС Житомирщини продовжують здійснювати протиепідемічні заходи зі знезараження об’єктів в області різного призначення.

Зокрема, учора в с. Рея Бердичівського району фахівці ДСНС здійснили обробку спеціальним дезінфікуючим розчином 12 об’єктів. Заходи зі знезараження проводилися на дитячому майданчику садочка, поблизу та безпосередньо всередині магазинів, в адмінбудівлях.

Проводили протиепідемічні заходи і рятувальники Андрушівського району. 22 липня ними продезінфіковано 3 об’єкти в смт Червоне задля попередження розповсюдження вірусу Covid-19. Здійснено санобробку автобусної зупинки, території, що поблизу продуктового магазину та майданчик дитсадка.

На Житомирщині вже виявлено 1654 випадки захворювання на Covid-19. Тож рятувальники й надалі будуть проводити всі необхідні заходи аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що адаптивний карантин – це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів! Аби запобігти захворюванню на коронавірусну інфекцію, обов’язково регулярно дезінфікуйте руки та носіть захисну маску у громадських місцях, уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції, без нагальної потреби не виходьте із дому!

Джерело: Управління ДСНС в Житомирській області