додому Бердичів Бізнес У 2022 році в парку планують зробити реконструкцію та замінити радянські атракціони

У 2022 році в парку планують зробити реконструкцію та замінити радянські атракціони

376
0
парк

Атракціони у  парках готують до відкриття сезону.

«Офіційно початок атракціонів не лімітований по часу. На минулих вихідних атракціони працювали у тестовому режимі. У нас зараз залишилося підготувати атракціони, мається на увазі фарбування, але, на жаль, не можемо її почати, тому що потрібно хоча б 4 дні без дощу. Тому нам залишилось пофарбувати і будемо працювати. Я думаю, навіть цими вихідними ми будемо працювати. Попри те, що всі експертизи ми пройшли й всі експертизи визнали наші атракціони безпечними у подальшій експлуатації, звичайно, вони морально застарілі й, звичайно, їхній зовнішній вигляд просто бажає кращого за віком. У нас найстаріша карусель дитяча фігурна – 1956 року випуску», – розповідає директор КП «Парк» Ігор Леонченко.

Те, що Житомирська область продовжує перебувати у «червоній зоні», не впливає на роботу атракціонів, однак попередні картинні обмеження залишаються: каруселі мають дезінфікувати, а відвідувачів розсаджувати на відстані.

«Звичайно, з дотриманням усіх правил карантину, тобто всі наші оператори, касири у засобах захисту: рукавчики, маски. Засоби дезінфекції й розсадка охочих покататися на атракціонах через одного із дотриманням дистанції і кожні 40 хвилин атракціон протирається – ті місця, де люди тримаються руками, та сидіння», – каже директор КП «Парк» Ігор Леонченко.

Цей сезон може стати останнім для дитячих атракціонів радянських часів, адже місцева влада планує реконструкцію паркової зони.

Щодо вартості реконструкції паркової зони говорити поки зарано, а ось вісім атракціонів можуть обійтися у 15-17 мільйонів гривень.

Цього року планують розпочати проєкт з реконструкції паркової зони, а завершити весною 2022 року.

Мова йшла про парк відпочинку у м.Житомир.

Бердичів може поки мріяти про такі зміни…