додому Бердичів Бізнес У 2016 році Житомирщина витратила майже 10 мільярдів на утримання бюджетної сфери

У 2016 році Житомирщина витратила майже 10 мільярдів на утримання бюджетної сфери

44
0

За підсумком року більше половини надходжень загального фонду Житомирського обласного бюджету склали податки з доходів фізичних осіб. Працівники сплатили 2,1 млрд грн, що на 720 млн грн більше попереднього року. Варто відзначити, що це п’ята позиціє серед усіх регіонів України.

Загалом, у минулому році без урахування трансфертів сукупний обсяг надходжень до загального та спеціального фондів бюджету області склав 4 млрд грн, що на 45,7%  більше у порівнянні з попереднім роком. У структурі надходжень більше 90% припадає на доходи загального фонду.

Видатки. Усіма бюджетами області на утримання установ бюджетної сфери, фінансування програм та заходів із загального фонду було витрачено 9,7  млрд грн, що на 23% більше від 2015 року.

Утримання установ та закладів освіти склало 2,8 млрд грн, на охорону здоров’я – 1,6 млрд грн, на соціальний захист – 4 млдр грн, на культури і мистецтво – 289 млн грн, на фізичну культуру і спорт – 70 млн грн.

8 лютого на розширеному засіданні колегії департаменту фінансів облдержадміністрації основним завданням на поточний фінансовий рік було визначено попередження фактів нецільового використання коштів.