додому Бердичів У фотопроекті «Армія. Друге народження» може взяти участь кожен бердичівлянин

У фотопроекті «Армія. Друге народження» може взяти участь кожен бердичівлянин

67
0

Міністерство оборони України оголошує збір фотографій в рамках проекту «Армія. Друге народження». Мета ініціативи — дослідити, як відбувалося відродження української армії та оцінити його досягнення через фотографії очевидців.

— Останні понад два роки стали яскравим прикладом об’єднання нації навколо спільної мети, яка відкрила шлях до оновлення армії. Ми розпочинаємо цей фотопроект з бажанням побачити відродження українського війська через фотоспогади свідків та безпосередніх учасників подій, — коментує начальник Управління комунікацій та преси Міноборони України полковник Оксана Гаврилюк.

До 4 липня 2016 року завантажувати свої роботи на сайті проекту www.newarmy.in.ua можуть всі охочі, а вже 24 серпня найкращі роботи буде презентовано на великій виставці на честь 25-ї річниці незалежності України.

Щоби взяти участь у фотопроекті, учасникам необхідно завантажити фото, які відповідатимуть питання: з чого почалось відродження армії, як воно відбувалось і які є прояви відродження армії. З детальними вимогами до робіт можна ознайомитись на сайті проекту. Обрані роботи стануть частиною фотовиставки «Армія. Друге народження», а також увійдуть до друкованого видання, презентація якого відбудеться під час урочистого відкриття виставки.

Проект Міноборони не обмежиться стінами виставкової зали. Окрім створення фотохроніки оновлення українських Збройних Сил, організатори планують провести цикл дискусій на тему «Відродження армії», до яких будуть запрошені професійні військові, громадські діячі, соціологи, вчені та письменники.

Одночасно із запуском проекту в Міноборони розпочне роботу професійна фотослужба. Її діяльність включатиме цілу низку заходів, в тому числі підготовку спеціалістів для професійної роботи з фотоматеріалами відомства, а також надання якісних фотографій журналістам та іншим зацікавленим особам. Першим кроком в цьому напрямку можна назвати створення офіційної сторінки Міністерства оборони України на фото ресурсі Flickr.

Фотобанк Міністерства створено за прикладом силових відомств більшості провідних країн світу. Його переваги — це зручний пошук необхідних матеріалів для працівників ЗМІ за допомогою вибору тем та ключових слів, централізоване розміщення інформації на одному ресурсі та можливість оперативно отримувати необхідний фотоконтент для новин.

Сторінка МОУ на Flickr: https://www.flickr.com/photos/ministryofdefenceua

Контактний телефон: +38 (050) 400-21-61.