додому Бердичів У ТСЦ 1842 активно складають іспити на знання ПДР

У ТСЦ 1842 активно складають іспити на знання ПДР

176
0

Щоденно у Територіальному сервісному центрі у Бердичеві кипить активна робота: хтось реєструє транспортні засоби, хтось знімає з обліку, хтось звертаєтьсчя до експертної служби. Але найбільш хвилюючим для усіх є складання іспитів з правил дорожнього руху, які дадуть вам право керувати автівкою. Щоправда, найбільше хвилюються учні, але щоразу переживають і працівники та викладачі, одні, бо хочеться аби учні максимально швидко та якісно отримали усі необхідні послуги, а вчителі… бо з цими дітьми вивчилти не один дорожнік знак, переплутану передачу та неувімкнений поворот.

Сьогодні мені, як члену комісії із складання іспитів на знання правил дорожнього руху, довелось бути присутнім, коли випускники автошкіл здавали свої іспити.

Іспити складають тут щоденно, і щоденно тут багато емоцій. Для прикладу, у середу, 12 жовтня, 37 майбутніх водіїв складали іспити на знання правил дорожнього руху. Це кілька навчальних груп з міста та кілька чоловік з Ружину. Не у всіх виходить здати іспит з першого разу, адже багато хто знає добре теорію, але хвилювання дає про себе знати. Деякі просто не досить уважні, чи, навпаки, забагто часу думають. Важливо, що іспити можна складати кількома мовами, кому як зручно. Так, наприклад, дівчина з Луганської області не дуже розуміла українською але, обравши російську, успішно склала іспит. Після теоретичної частини, яку, звісно, успішно склали, переходять до практичної частини – водіння. «Цього теж ні в якому разі не потрібно боятись, – говорить керівник ТСЦ 1842 МВС України у м. Бердичів Ігор Васильович Романський, – головне почувати себе впевнено та пам’ятати усе те, що сумлінно вивчали протягом кількох місяців».

Окрім того, територіальний сервісний центр МВС України №1842, під керівництвом Романського Ігоря Васильовича, що знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21, запрошує усіх бажаючих перевірити свої знання з правил дорожнього руху в тестовому режимі. Пройти тест можуть як водії зі стажем, водії-початківці, так і будь-хто охочий, щовівторка та щочетверга з 17:00 до 18:00. За потреби, працівники центру допоможуть проаналізувати неправильні відповіді. Тестування є абсолютно безкоштовним і доступним для кожного.

Нагадаємо, що нині Територіальним сервісним центром надаються послуги по видачі посвідчень водія, заміні посвідчення, видачі дублікату, відкритті вищих та нижчих категорій.

img_7119 img_7115 img_7117 img_7118