додому Світ У США собака більше двох тижнів чекала вбитого господаря біля воріт будинку

У США собака більше двох тижнів чекала вбитого господаря біля воріт будинку

119
0

У Х’юстоні, штат Техас, мешканці багатоквартирного комплексу протягом більш ніж двох тижнів спостерігали за собакою, яка невідривно чекала свого власника біля воріт будинку. Як повідомляє ABC News, чоловік був убитий ще 7 лютого при пограбуванні місцевого міні-маркету.

Сусіди вбитого господаря собаки розповіли, що німецький шепард не відходив від воріт житлового комплексу, лише іноді підбігаючи до проїжджалих повз автомобілів. Власник собаки 54-річний Хатем Абухарбид отримав кульове поранення 7 лютого при пограбуванні міні-маркету, в якому він працював. Куля потрапила в ногу, зачепивши артерію, і чоловік помер у лікарні. Мешканці будинку залишали собаці їжу і воду, але нікого з них вона до себе не підпускала, повідомляє ABC News. В кінцевому підсумку шепарда змогла забрати з дому жінка, яка побачила історію собаку в соціальних мережах. Перш ніж дозволити їй пристебнути до ошийника повідець, шепард пробіг вгору три сходових прольоту.

«Він дуже сильно тремтів, коли я до нього доторкнулася», — розповіла жінка в інтерв’ю ABC. Собака залишиться в її будинку на тиждень, після чого її планує забрати брат убитого Хатема Абухарбида.

На початку 1930-х років в одній з токійських газет була опублікована стаття «Відданий старий пес чекає повернення свого господаря, який помер сім років тому» — історія про собаку по імені Хатіко, яка протягом дев’яти років після смерті власника приходила на залізничну станцію, щоб зустріти його після роботи. Згодом Хатіко був споруджений пам’ятник. Собака стала символом вірності і відданості в Японії, її історія була двічі екранізована.