додому Бердичів У соцмережу виклали відео жорстокої бійки школярок

У соцмережу виклали відео жорстокої бійки школярок

209
0

6 лютого у соціальній мережі з’явилось відео, на якому зафільмовано побиття неповнолітньої однолітками.Відео на своїй сторінці в Facebook 6 лютого оприлюднив Артур Маліновський.

“На відео можна побачити купку дівчат які гамселять одну. Всі ми чули про булінг, і можливо мало хто про це знає, але вже з січня цього року закон набув чинності. Відтепер, дівчата( якщо їм 14 і більше) можуть нести кримінальну відповідальність за статтею 121 К.К.У Або 122. Може бути шраф з батьків, а також з вчителів або навіть виправні роботи”, – написав Артур Маліновський.

За його словами, у синій куртці на відео – Анастасія Юрківська, учениця вечірньої школи в Житомирі.

Подія відповідним чином зареєстрована, – інформує відділ комунікації поліції Житомирської області. Встановлено особу кривдниці, встановлюється  потерпіла та інші учасники. Водночас поліція просить не поширювати відео, яке містить сцени жорстокості.

Нині працівники ювенальної превенції Житомирського відділу поліції спілкуються із 14-річною дівчиною, яка є однією з основних дійових осіб на відео. Раніше вона уже неодноразово потрапляла в поле зору поліцейських через залишення місця проживання та інші негативні прояви поведінки. Також з’ясовуються й інші учасники бійки, зафільмовані на відео.

Наразі поліція перевіряє інформацію та обціяє повідомити про результати.