додому Бердичів У Слободищі з’явилась своя пожежна частина

У Слободищі з’явилась своя пожежна частина

106
0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 травня у селі Слободище Бердичівського району відбулось урочисте відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони. З 1 червня 4 вогнеборців офіційно приступлять до виконання свої службових обов’язків і будуть нести бойове чергування на пожежному автомобілі «ЗІЛ-130». До речі, дана автоцистерна у своєму класі є найкращою по всій області. Вогнеборці будуть обслуговувати 4 сільських ради: Слободищенську, Швайківську, Райківську та Малосілківську, населення яких складає понад 4 тис. чоловік. До цього часу підрозділ пройде курс додаткового навчання та тренування на базі 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бердичів. На відкриття підрозділу прибули голова районної ради, районної адміністрації, депутати районної ради та депутати обласної ради від Радикальної Партії Олега Ляшка Ілля Смичок та Ігор Романський.

Кошти для відкриття та подальшого фінансування підрозділу знайшлися завдяки місцевим посадовцям і просто небайдужим до пожежної справи людей. П’ять років тому у Слободищі вже починав своє функціонування зазначений підрозділ. Тоді посадові особи району приклали максимум зусиль, щоб місцева пожежна охорона була створена. Крім того не залишилися осторонь і житомирські рятувальники, які виступили з ініціативою про відновлення МПО по всій Житомирщині. Рятувальники обласного управління допомагали сільським пожежникам у ремонті техніки, бойового спорядження тощо. Однак, на жаль, попрацювала пожежна частина недовго. На невизначений термін із-за браку коштів вона змушена була перестати функціонувати.

Це не перший і не останній підрозділ місцевої пожежної охорони відновлений за останній час в області. Питання про створення МПО включено до обласної комплексної «Програми забезпечення пожежної безпеки». Тож, таке свято на Житомирщині буде не поодиноке.

IMG_2937 IMG_2938 IMG_20160527_112404 IMG_20160527_114728 poz poz1 poz3 poz4