додому Бердичів У Сергія Адам’яка попереду тривалий час відновлення після російського обстрілу

У Сергія Адам’яка попереду тривалий час відновлення після російського обстрілу

143
0

Після ворожого обстрілу та подальшої госпіталізації бердичівлянину Сергію Адам’яку проведено численні операції, діагностовано струс мозку, вогнепальний осколковий перелом лівої кисті зі зміщенням осколків, пошкодження сухожилля. Попереду у волонтера ще одна операція.

На позачерговій сесії Бердичівської міської ради, яка відбулася у вівторок, 28 березня, було прийнято рішення про виділення Сергію Адам’яку з міського бюджету матеріальної допомоги у розмірі 25 000 гривень.

Волонтер Юлія Толмачова, яка 8 березня постраждала разом із Сергієм під час поїздки на Східний фронт розповіла, як почувається нині бердичівлянин: «У нього стан більш-менш нормальний, єдине, що йому належить довготривалий процес реабілітації, оскільки в нього був відкритий перелом зап’ястя у двох місцях зі зміщенням. Це складний перелом, поставили апарат Єлізарова і зараз почнеться тривале відновлення».

Детальніше про подію читайте у матеріалі: Бердичівський волонтер Сергій Адам’як та Юлія Толмачова поранені кулею снайпера в зоні АТО ВІДЕО