додому Бердичів Бізнес У селі Райки знають, як забезпечити екологічно чисте паливо

У селі Райки знають, як забезпечити екологічно чисте паливо

148
0

Щоб забезпечити своє господарство твердим екологічно чистим паливом, не обов’язково його купувати. Досить обзавестися постійно поновлюваним джерелом біологічних відходів, спеціальним обладнанням для їх переробки, а також вивчити технологію виробництва брикетів для опалення.

Так, в Райківській виправній колонії (№73), а саме у відділі охорони,декілька місяців по тому зайнялися даним питанням. В результаті чого було створено гідравлічний прес для виготовлення паливних брикетів. До суміші для виготовлення паливних брикетів входить тирса, тріска, стружката глина для клейкості. Під високим тиском на гідравлічному пресі – на виході брикети виходять у вигляді невеликої цегли.

Головна перевага паливних брикетів в порівнянні з традиційними видами палива – екологічність і більш високі показники тепловіддачі і коефіцієнта корисної дії.На відміну від деревини брикети швидко розпалюються і менше димлять, чому сприяє низький вміст вологи в матеріалі. При горінні вони підтримують постійну температуру і не іскрять, а правильна геометрична форма брикетів зручна для складування та зберігання палива.