додому Бердичів У Райківській виправній колонії все готово до нового навчального року

У Райківській виправній колонії все готово до нового навчального року

72
0

7 серпня Райківську виправну колонію №73 з робочим візитом відвідав заступник начальника управління полковник внутрішньої служби Бобриньов А.А.

Підчас візиту було здійснено обхід навчальних закладів при установі, Райківської вечірньої загальноосвітньої школи II-III ступенів та професійно технічного училища, з метою перевірки їх готовності до навчального року.За період літніх канікул у вище перерахованих навчальних закладах було проведено косметичні ремонти та придбано необхідну матеріальну базу для забезпечення належного навчального процесу.

Після обходу Анатолій Бобриньовпровів координаційну нараду, в якій прийняли участь працівники установи з соціально-виховної та психологічної роботи. У ході наради буловирішено ряд нагальних питань які стосуються безпосередньо соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими. У зв’язку з тим що в пенітенціарних установах останнім часом збільшилась кількість суїцидів та членоушкоджень серед засуджених, заступник начальника управління наголосив на більш ретельному вивченні особистостей засуджених та на проведенні з ними додаткових профілактичних заходів.