додому Бердичів У магазинах Бердичева продовжують продавати товари від агресора

У магазинах Бердичева продовжують продавати товари від агресора

168
0

На сході України продовжується агресія зі сторони Російської Федерації. Уже не перший рік продовжують гинути українські чоловіки на неоголошеній війни, а люди, котрі проживають на мирній території взяли на себе обов’язок вести негласну боротьбу з Росією. Один з перших кроків – відмова від товарів, котрі виробляються на території ворожої країни. Свідомі підприємці самі відмовились від закупівлі товарів у агресора. Ті магазини, які все-таки продавали такі товари, почали стикатись з тим, що продажі таких товарів значно впали.

Така тенденція триває по всій країні, Бердичів не виняток. Неодноразово журналісти стикались з тим, що деякі підприємці продають товари з російською символікою: то військову іграшкову техніку ворожої країни, то пропагандистські книжки агресора.

Цього разу з таким неподобством стикнувся депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський. Зайшовши до магазину канцелярського приладдя Ігор Васильович звернув увагу, що на одній з полиць лежать голки, які можна було купити. Все б нічого, але на товарі великими літерами російською мовою написано «Армейские», місто виробник – Москва. Дизайнери на упаковці зобразили російського військового, а в іншій частині упаковки російські солдати ціляться зі зброї. Цікаво, у кого? Чи не в українських військових? Здавалось, ціна питання чотири гривні, та зображене на упаковці просто обурює. Тим паче, якщо цей товар таки призначається для військових, то страшно уявити, що подумають хлопці на передовій, отримавши такий «презент».

Депутата це дійсно обурило і він зробив зауваження продавцям. Але продавці лише виконують свою роботу, а несе за все відповідальність керівник. Звісно, кожен сам робить вибір, купувати чи ні. Але той, хто закуповує товар, має добре подумати і згадати, які саме події відбуваються в Україні.

IMG_5120