додому Бердичів У літніх дитячих таборах на Бердичівщині триває активний відпочинок

У літніх дитячих таборах на Бердичівщині триває активний відпочинок

143
0

Літо є чудовим періодом, коли діти мають можливість відпочити, набратися сил до початку нового навчального року.

На днях у дитячому таборі «Соколятко», що розташований у селі Скраглівка, Бердичівського району, проводяться низка цікавих заходів: інтерактивних ігротек, вікторин, конкурсів, змагань, спрямованих на проведення змістовного дозвілля.

Працівники Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  актуалізувують питання безпеки життя дитини: поводження на воді, у лісі, під час пожежі та інших потенційно небезпечних ситуаціях.

Триває робота і в мовних таборах міста, які функціонують на базі шкіл міста, активно розповсюджуються роздаткові матеріали. Літо в розпалі.

Нагадаємо, на Житомирщині у червні 17,5 тисяч учнів відпочивають у пришкільних таборах. У червні в області працює 298 пришкільних таборів. До них були залучені 17,5 тисяч учнів.

Крім пришкільних таборів, на Житомирщині діє також 456 мовних таборів, де діти вивчають іноземні мови з викладачами та волонтерами. Учнів, які поповнюють свої знання іноземними мовами, цьогоріч 12,5 тисяч. Загалом, майже 2 тисячі дітей області відпочивають у 9 оздоровчих закладах.