додому Україна Кримінал У Києві жінку-підприємця вбили на очах у дітей

У Києві жінку-підприємця вбили на очах у дітей

271
0

Бандити в масках чекали жертву біля під’їзду і заволокли в будинок.
Страшні події відбулися на початку сьомого ранку в столичному мікрорайоні Бортничі. 46-річна жінка, яка була господинею декількох павільйонів з м’ясною продукцією, виходила на роботу дуже рано. Про це напевно знали зловмисники. Як і те, що в цей час вдома не буде чоловіка киянки.

– Двоє бандитів в балаклавах чекали жінку біля під’їзду будинку і напали, коли вона йшла до своєї машини, – розповіла “КП” в Україні “прес-офіцер відділення поліції в Дарницькому районі Києва Інна Гамалій. – Все вказує на те, що жінка чинила опір – на землі залишилася одна сережка і половина ланцюжка. Але її затягли в квартиру і стали жорстоко бити, вимагаючи назвати код від сейфа.

У поліцію подзвонили сусіди, стривожені криками, але бандитам вистачило часу, щоб нанести підприємниці смертельні удари по голові. Розбійники також зв’язали 15-річну дочку жертви і теж погрожували їй, вимагаючи назвати код. Двох молодших дітей – чотирьох і шести років не чіпали, так як малюки спали. Вони прокинулися, коли мама була вже вся в крові.

Старша дочка не знала, як відкривати сейф, тому бандити потягли його цілком. Зараз на місці злочину працює слідчо-оперативна група.

Основна версія полягає в тому, що наліт ні спонтанним, розбійники або навідник був з оточення загиблої. Вбивці знали, що в сейфі повинно знаходитися щось цінне.

Зараз діти убитої знаходяться зі своїм батьком. Їм буде потрібно довга психологічна реабілітація.