додому Бердичів У Житомирі утворять робочу групу, яка обстежить річку Тетерів на предмет забруднення...

У Житомирі утворять робочу групу, яка обстежить річку Тетерів на предмет забруднення стічними водами та надасть пропозицію щодо покращення її стану

36
0

У Житомирі утворять робочу групу, яка до 30 червня повинна обстежити річку Тетерів від гідропарку до скелі Голова Чацького на предмет забруднення стічними водами та вивчення санітарного та екологічного стану прибережних зон. Відповідне розпорядження міського голови опублікували на сайті міськради 6 червня.

«З метою вивчення санітарного та екологічного стану прибережних зон та річки Тетерів від гідропарку до скелі Голова Чацького, керуючись Водним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“: утворити робочу групу з обстеження річки Тетерів від гідропарку до скелі Голова Чацького на предмет забруднення стічними водами та вивчення санітарного та екологічного стану прибережних зон. До 30 червня організувати обстеження річки Тетерів від гідропарку до скелі Голова Чацького. Особливу увагу приділити вивченню ситуації щодо виявлених фактів забруднення внаслідок технологічного скиду по випуску №3 КП „Житомирводоканал“ Житомирської міської ради (вул. І. Богуна, 10). За результатами роботи групи надати конкретні пропозиції щодо вжиття невідкладних заходів, направлених на поліпшення санітарного та екологічного стану прибережних зон та річки Тетерів», – йдеться у документі.