додому Бердичів У Житомирі пройшла конференція спілки вірмен України

У Житомирі пройшла конференція спілки вірмен України

165
0

1 липня 2016 року у Житомирі пройшла конференція громадської організації «Спілка вірмен України» за участю Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Вірменія в Україні Андраніка Манукяна.

На конференції були присутні заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький, представники обласних та районних організацій з кожного куточка України та громадськість.

За тісну та плідну співпрацю заступник голови обласної ради Наталія Рибак та депутат обласної ради Віталій Вітусевич отримали подяку від голови Житомирської обласної общини вірмен.

Орденом Союзу вірмен України «Святих мучеників – жертв Геноциду вірмен» за допомогу в організації заходів присвячених 100-річчю Геноциду вірмен нагородили голову Бердичівської районної ради Максима Самчика, а Почесною грамотою – депутата районної ради Габріела Мкртчяна, які також брали участь у конференції.

Вірменська громада у свою чергу звернулася до представників обласної та міської влади з проханням посприяти у питанні виділення земельної ділянки для будівництва церкви та встановлення Хачкара – вірменського пам’ятника.

IMG_6713 IMG_6724 IMG_6739