додому Бердичів У Житомирі патрульні затримали чоловіка з наркотиками

У Житомирі патрульні затримали чоловіка з наркотиками

30
0

6 квітня, близько 3-ї години ночі, патрулюючи вулицею Тараса Бульби-Боровця, інспектори патрульної поліції помітили громадянина, котрий побачивши правоохоронців різко змінив напрямок руху та намагався уникнути зустрічі.
Патрульні поліцейські підійшли до громадянина та під час поверхневої перевірки виявили два паперових згортки (один з зеленою подрібненою речовиною, другий з білою порошкоподібною речовиною). Оскільки обіг даних речовин може бути обмеженим на території України, патрульні викликали слідчих.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и текст


Другий випадок мав місце о 20-й годині, а саме на вулиці Шевченка. Під час поверхневої перевірки підозрілої особи, патрульні поліцейські виявили у громадянина паперовий згорток з зеленою подрібненою речовиною, що була схожа на наркотичну.
На місце перевірки патрульні викликали працівників слідчо-оперативної групи, котрі в присутності вилучили у чоловіка згорток.

На данном изображении может находиться: люди стоят и ночь


Надалі, 7 квітня, близько 4-ї години ночі, в ході патрулювання вулиці Романа Шухевича, інспектори патрульної поліції помітили чоловіка, котрий поводив себе підозріло. Як наслідок, в ході поверхневої перевірки, а саме у кишені куртки виявлено два згортки з речовиною, що мали ознаки наркотичних. Чоловіка затримали та передали слідчим.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек


Крайній випадок мав місце 8 квітня, о 1-й годині ночі. Патрульні поліцейські помітили чоловіка, котрий поводив себе підозріло. Під час поверхневої перевірки у громадянина виявлено згорток з білою порошкоподібною речовиною невідомого походження.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят


На місце перевірки чоловіка патрульні викликали працівників слідчо-оперативної групи, котрі вилучили згорток та оформили необхідні документи.