додому Бердичів У Житомирі відкрили центр роти поліції особливого призначення

У Житомирі відкрили центр роти поліції особливого призначення

66
0

5 серпня, у Житомирі відкрили адміністративний центр роти поліції особливого призначення, де проходять службу 63 спецпризначенця. Про це повідомляє прес-служба облради.

Участь у відкритті взяли голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Зазначимо, що відкриття центру, його ремонт та облаштування приміщень здійснено за рахунок обласного бюджету. Депутатський корпус обласної ради на зазначені цілі виділив 1,5 мільйона гривень.

«Обласна рада не стояла ніколи і не стоятиме осторонь проблем правоохоронних органів. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти мети  – зробити нашу поліцію тим органом, у якого буде стовідсоткова довіра від населення»,- сказав під час спілкування з особовим складом роти спецпризначення Максим Вілівчук.

Після урочистого відкриття адміністративного центру у приміщенні філармонії  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня поліції України.

Відзначили професійне свято врученням відомчих нагород правоохоронцям, чергових звань, грамот та подяк обласної ради, обласної державної адміністрації, а також вшанували пам’ять  загиблих під час виконання службових обов’язків.