додому Бердичів Бізнес У Житомирській області центри зайнятості мають понад 1700 пропозицій роботи, максимальна зарплата...

У Житомирській області центри зайнятості мають понад 1700 пропозицій роботи, максимальна зарплата – 32 тисячі

71
0

У січні 2022 року роботодавці подали до служби зайнятості в Житомирській області 1586 вакансій, а це на 40% менше, як у січні минулого року (2641 вакансія). Загалом у базі служби зайнятості області нині є понад 1700 пропозицій роботи.

Про це 9 лютого повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«Кількість пропозицій роботи зменшилась у більшості міськрайпідрозділів служби зайнятості, найсуттєвіше – в Андрушівській і Попільнянській районних філіях та Бердичівському, Житомирському і Коростенському міських центрах зайнятості. Натомість роботодавці Брусилівщини, Черняхівщини, Олевщини, Коростишівщини, Чуднівщини та Малинщини зареєстрували у перший місяць нинішнього року більше вільних робочих місць, ніж торік», – йдеться у повідомленні.

 

 

Загалом станом на 9 лютого у базі обласної служби зайнятості було зареєстровано 1751 вакансія для безробітних із пропонованою заробітною платою до 32200 грнСеред найбільш затребуваних – комплектувальники проводів, водії, електрослюсарі, електрогазозварники й фрезерувальники, лікарі й медсестри, вчителі й викладачі, менеджери й фахівці з персоналу, машиністи, оператори й налагоджувальники, швачки, кухарі й оператори заправних станцій, працівники для «Укрзалізниці» й «Укрпошти», інспектори пенітенціарної системи, менеджери, бармени, баристи і багато інших.

Серед ексклюзивних пропозицій праці – вакантні посади керуючого магазином, директора служби якості, наукового співробітника, інженера з комп’ютерних систем, логіста, музичного керівника, головного державного інспектора, інженера з охорони тваринного світу, начальника контрольно-ревізійного відділу, офіс-адміністратора, фахівця з публічних закупівель.

Самостійно ознайомитись з усіма актуальними пропозиціями роботи можна на нашому сайті у рубриці «Шукаю роботу», скориставшись бажаними критеріями пошуку. Для цього перейдіть за посиланням http://surl.li/bdbke

Житомирінфо