додому Бердичів У Житомирській обласній лікарні відкрито терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО

У Житомирській обласній лікарні відкрито терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО

121
0

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського днями було відкрито спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. У відкритті взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, його заступник Максим Вілівчук, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та його заступник Ярослав Лагута, народні депутати, меценати.

До заходу долучилися бердичівляни, серед них і депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів Ігор Васильович Романський.

Головний лікар Богдан Леськів подякував усім, хто долучився до відкриття цього відділення: «Це відділення не було б відкрито без допомоги громадських організацій, меценатів, підприємців, депутатів обласної ради та обласної влади. Всі вони доклали зусилля, аби це відділення було зроблено за всіма європейськими стандартами».

На реконструкцію, капітальний ремонт, меблі, медичне обладнання для даного відділення, яке розраховано на 40 ліжко-місць, з обласного бюджету за 2015-2016 роки було виділено більше 6 мільйонів гривень. Кожна палата має телевізор, холодильник, кондиціонер.