додому Бердичів У Житомирській обласній лікарні відкрито оновлене кардіологічне відділення з блоком інтенсивної терапії

У Житомирській обласній лікарні відкрито оновлене кардіологічне відділення з блоком інтенсивної терапії

122
0

У квітні 2017 року депутати Житомирської обласної ради виділили на ремонтні роботи та закупівлю обладнання обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 8,4 мільйона гривень.

Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Ігорем Гундичом, заступниками голови обласної ради Максимом Вілівчуком, депутатами обласної ради Тарасом Собком, Ігорем Романським, Євгенієм Жабокрицьким ознайомились з роботою ангіограма, оглянули відділення, його матеріально-технічне забезпечення, умови праці та поспілкувались із присутніми працівниками.

Володимир Ширма у розмові із пресою вкотре зазначив,  що для нинішньої каденції обласної ради галузь охорони здоров’я у пріоритеті, проанонсувавши у 2018 році відкриття інсультного відділення та реанімації у обласній лікарні та початок робіт у онкологічному диспансері.

«Знаючи високу кваліфікацію наших лікарів плюс нове сучасне обладнання, я впевнений, що тут буде врятовано  чимало життів», – сказав голова обласної ради.

Також оновлене кардіологічне відділення отримало спеціальну відзнаку –  статус  «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» від Асоціації «Служба організації інфекційного контролю».