додому Бердичів У Житомирському районі поліцейські припинили діяльність нелегальної автогазозаправної станції

У Житомирському районі поліцейські припинили діяльність нелегальної автогазозаправної станції

67
0

27 листопада у рамках досудового розслідування працівники підрозділу спецполіції спільно з слідчими СУ ГУНП Житомирщини провели на території автогазозаправної станції, неподалік с.Левкова, обшук. У результаті припинено роботу підпільного пункті та вилучено докази протиправної діяльності.

У ході слідчих дій, проведених на  станції, розташованій на автодорозі Житомир-Левків, правоохоронці здобули докази нелегального функціонування об’єкту. Його власник, самовільно експлуатуючи обладнання підвищеної небезпеки, не подбав про відповідні дозволи в органах Держпраці, що засвідчували б дотримання під час діяльності усіх норм безпеки. А відтак нелегальна газозаправна станція становила потенційну загрозу не лише для клієнтів,  а й усіх оточуючих.

Тож функціонування автогазозаправної станції нині припинено. Вилучено документацію щодо діяльності об’єкту, а також опечататно і  частково вилучено обладнання загальною вартістю близько 100 тисяч гривень. Вирішується питання про накладення арешту на вказане майно.

Досудове розслідування триває за ч.1 ст.272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафними санкціями, виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 3 років з можливим позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відділ комунікації поліції Житомирської області