додому Бердичів (ФОТО, ВІДЕО) У дружній родині зустріли День Знань у школі №8

(ФОТО, ВІДЕО) У дружній родині зустріли День Знань у школі №8

242
0

Хвилюючий день для усіх: сльози радощів, вишиванки, схвильовані обличчя, білі бантики, букети квітів – 1 вересня, день Знань. Усі школи міста сьогодні відчинили двері, які переступили і першачки, і випускники, і ті, хто продовжує здобувати знання.

Святкові заходи відбулись і у школі №8 нашого міста, що знаходиться у мікрорайоні Загребелля. Традиційно, присутні зустріли першокласників, які порадували патріотичними віршами. Нагородили учнів і за досягнення у навчанні за минулий рік: вручили похвальні листи, нагороди у обласних та всеукраїнських конкурсах й олімпіадах.

Почесними гостями тут були депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Ігор Романський та Ілля Смичок.

Ігор Романський частий гість у цій школі, бо усі свої початкові знання він здобув саме тут. Добре пам’ятає його і нинішній директор школи, Лідія Василівна, бо коли вона ще тут працювала вчителем Ігор Васильович якраз навчався. Протягом усього свого трудового шляху пан Ігор Романський не забував про рідну школі і власними силами допомагав по першому зову директора. Зараз Романський Ігор Васильович депутат обласної ради і це дало йому змогу ще більше допомагати рідній школі.

Під час урочистої лінійки про це неодноразово згадувала директор школи. Адже саме за сприяння депутата були виділені кошти на ремонт стріхи приміщення майстерні, яке давно знаходиться в аварійному стані. Зараз депутат планує сприяти і облаштуванню кабінету інформатики, для цього не вистачає комп’ютерів.

ver1 ver2 ver3 ver5 ver6 ver7 ver8 ver9 ver10 ver11 ver12 ver13 ver14