додому Бердичів У ДНЗ №22 діти точно знають правила дорожнього руху

У ДНЗ №22 діти точно знають правила дорожнього руху

270
0

Знання, які дитина отримує з самого малечку та які постійно повторює, безперечно, відкладаються у пам’яті на все життя. Тому дуже важливо постійно розповідати дітям необхідні знання, якими вони будуть користуватись протягом усього свого життя. Одними з таких необхідних знань є правила дорожнього руху, яким навчають дітей і вдома, і у садочку, і у школах.

З ціллю практично показати дітям, як потрібно дотримуватись правил дорожнього руху, до дитячого садочку навідався депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Васильович Романський та інспектор поліції Рожанський Юрій Миколайович. Діти та персонал радісно зустріли чоловіків, адже ті принесли з собою і наглядні матеріали – дорожні знаки, пішохідний перехід, і також подарунки – дидактичні матеріали по вивченню правил дорожнього руху та цікаві книжки.

Ігор Васильович розповів діткам чим займається його установа і малеча пообіцяла, що усі вони прийдуть за водійським посвідченням, звісно, коли трішки підростуть. Юрій Рожанський розповів, що буде, якщо порушити правила дорожнього руху, та як правильно переходити дорогу. Гості разом з дітьми в ігровій формі наглядно показали, як потрібно переходити дорогу по зебрі, а Юрій Рожанський виконав функцію регулювальника. В різних командах з дітками Ігор Васильович та Юрій Миколайович позмагались у швидкості складання світлофору. І, звісно, перемогла дружба.

Подібний захід Ігор Романський проводить не вперше. Раніше вже у дитячій школі-інтернат, що у смт Гришківцях, Ігор Романський спільно з правоохоронцями проводили подібний захід. На думку Ігоря Васильовича, такі заходи мають нести систематичний характер, адже діти – це наше майбутнє, яке ми маємо оберігати та в яке зараз повинні вкласти душу!

tsc tsc1 tsc2 tsc3 tsc4 tsc5 tsc6 tsc7 tsc8 tsc9 tsc10 tsc11 tsc12 tsc13 tsc14 tsc15 tsc16 tsc17 tsc18 tsc19 tsc20