додому Бердичів У дитячому таборі «Березовий гай» цього року зросла кількість дітей з району

У дитячому таборі «Березовий гай» цього року зросла кількість дітей з району

131
0

З приходом літа у кожній родині виникає питання, як оздоровити свою дитину та дати їй гідний відпочинок. Так, більшість батьків з дітьми їздять на море, але це лише кілька тижнів, а що ж робити інших три місяці?

Задля оздоровлення та цікавого проведення часу в місті та районі є дитячо-юнацькі табори. Місто Бердичів має табір «Соколятко», а Бердичівська районна рада «Березовий гай». Кілька років поспіль батьки не поспішали направляти своїх дітей до районного табору, але цього року ситуаця докорінно змінилась. При підтримці та плідній співпраці з відділами Житомирського, Овруцького, Народицького, Луганського районів було оздоровлено 551 дитина. Завдяки плідній роботі голови районнох ради Самчика Максима Юрійовича цього року було оздоровлено 168 дітей з Бердичівського району. Слід зазначити, що у минулі роки ця цифра рівнялась «нулю». Щоправда, у районі 2 500 дітей, які підлягають оздоровленню.

Під час оздоровчого сезону у таборі оздоровлювались діти пільгових категорій: сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, категорія обдарованих дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Комплекс знаходиться на території площею 6,5 Га. Це дає можливість дітям активно проводити час: діти грали у футбол, теніс, бадмінтон, волейбол на новому спортивному майданчику. Цього року було придбано басейн, батут, холодильник, фотоапарат. На футбольному полі встановили нові металеві ворота, турніки. На харчування одної дитини цього року витрачалось 66 грн.