додому Бердичів У Гришківцях відкрили поліцейську станцію

У Гришківцях відкрили поліцейську станцію

151
0

27 березня, у смт. Гришківці Бердичівського району відбулося відкриття другої в області поліцейської станції. Виконав цю почесну місію ГУНП Житомирської області В’ячеслав Печененко. Станція відкрита завдяки організованості та наполегливості селищної голови Гришківець Ірені Лісовій, адже саме завдяки їй вдалось в такий короткий термін підготувати все для відкриття поліцейської станції в селищі.

«Це вже друга станція, яку ми відкриваємо на Житомирщині. Селищна рада приклала зусиль для того, щоб на її території відкрили поліцейську станцію, яка буде забезпечувати безпеку на території громади і завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування ми відкриваємо в Бердичівському районі першу таку станцію. Одночасно ми передаємо ряд устаткувань для роботи цієї станції і, користуючись нагодою, також для Бердичівського підрозділу поліції, який буде забезпечувати конвоювання засуджених та людей, які знаходяться під вартою, передаємо новий конвойний автомобіль», – заявив В’ячеслав Печененко.

Нова поліцейська станція буде місцем роботи дільничного офіцера поліції та призначена для виконання своїх обов’язків груп реагування патрульної поліції, які зможуть приїжджати сюди, щоб приймати заяви від громадян, оформлювати документи – все буде мобільно, не треба буде їхати до Бердичева чи Житомира. Також станція буде оснащена засобами зв’язку та комунікації, Інтернетом, а поліцейські отримали нагрудні камери.

Усього планується відкрити 20 поліцейських станцій в об’єднаних територіальних громадах Житомирської області.