додому Бердичів У Будинку офіцерів на Червоній Горі триває набір у гуртки та секції

У Будинку офіцерів на Червоній Горі триває набір у гуртки та секції

368
0

Досвідченні тренери та викладачі залюбки подарують Вашій дитині свій талант.

Маємо кілька напрямків танців: сучасні, бальні та народні. Працює студія гри на фортепіано.

На часі актуальне питання знання іноземних мов, тож в нас працює гурток вивчення англійської мови.

Для спортивних та активних – пропонуємо Секцію тайського боксу “Муай Тай”.

Вже не перший рік працює гурткова мережа в Будинку офіцерів, де наші вихованці показують чудові результати. Учні Олега Глінського (тренер спортивної секції “Муай Тай”) жодного разу не повернулися зі змагань без золотих та срібних медалей.

Тренер Клубу спортивного бального танцю “Royal Dance”, Дем`ян Кулик, маючи багаторічний стаж роботи з дітьми, знайде підхід до кожної дитини, талановито й з легкістю навчить Вашу дитину гарно рухатись в ритмі танцю. Вихованці Дем`яна Кулика постійно їздять на змагання, звідки привозять призові місця.

Дуже символічним є той факт, що діти навчаються бальним танцям у старовинному залі, де більш ніж сто років тому вальсували на балах офіцери із своїми дамами.

А ось тренер Школи сучасного танцю “Rocket jump”, Борис Дем`янчук, підійшов творчо до питання прояву таланту своїх вихованців. Вам не доведеться далеко їхати із дитиною на змагання, так як він щорічно влаштовує фестиваль з брейк-дансу та хіп-хопу в нашому місті, де бі-бої зі всіх куточків України можуть похизуватися один перед одним своїм талантом, повчитися один в одного, поспілкуватися, отримати чудові подарунки за призові місця та просто весело провести час. Навчання в “Rocket jump” завжди проходить цікаво, весело, на позитиві.

Також із захопленням поспішають на заняття вихованці Айі Малашиної(Хореографічна студія “Фантазія”). Адже це не просто викладач зі стажем, а справжній професіонал своєї справи, вона приймає на навчання навіть трирічних діток і дає фундаментальну хореографічну базу в усіх напрямках танцю. За її плечима багато конкурсів та фестивалів, талановиті постановки, які вона підкріплює яскравими й неперевершеними костюмами. Якщо Ви оберете навчання для своєї дитини в хореографічній студії “Фантазія”, можете бути певні-Ваша маленька зірочка неодмінно сяятиме на сцені.

Можна багато писати про переваги навчання в гуртках та секціях Будинку офіцерів, та краще один раз прийти, побачити й переконатися у справедливості всього вищезазначеного на власні очі.

Тож гостинно запрошуємо до старовинних стін Бердичівського будинку офіцерів, де для вас працюють сучасні й талановиті майстри своєї справи.

Наша адреса: місто Бердичів, вулиця Євгена Старікова 17.

Довідки за телефоном: 3-14-33 або (067)586-83-55.

21

OLYMPUS DIGITAL CAMERA