додому Бердичів У Бердичівській виправній колонії №70 пройшла Спартакіада

У Бердичівській виправній колонії №70 пройшла Спартакіада

84
0

З нагоди святкування 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 07.05.2016 року в Бердичівській виправній колонії (№ 70) за участю засуджених та збірної команди церкви «Спасіння» під девізом «Віват – Перемога» серед засуджених до довічного позбавлення волі було проведено спартакіаду.

Такі змагання з дозволу керівництва обласного управління та підтримки керівництва колонії проводяться вже не один рік поспіль і є позитивним впливом на виправлення та ресоціалізацію засуджених, надає можливість проводити їх у вільний час з користю для здоров’я та отримувати задоволення від духу перемоги.

Спортсмени виборювали перемогу у таких дисциплінах як підтягування на перекладині та брусах, гри в настільний теніс та шахи. Учасники цього спортивного свята виявили велике прагнення до перемоги, фізичну силу та міцність духу, оскільки боротьба між представниками засуджених була дуже напруженою.

Від засуджених було виставлено 4 команди та одна від представників громадської організації «Спасіння».
Представники Релігійної громади ХВЄ «Спасіння» відзначили високий рівень підготовки та проведення змагань, а також рівень гри засуджених, які вибороли І місце.

Переможцям по закінченню змагань було вручено заохочувальні солодкі призи.

Відділ соціально – виховної та психологічної роботи Бердичівської виправної колонії (№70)