додому Бердичів У Бердичівській виправній колонії серед засуджених установи проведено Спартакіаду

У Бердичівській виправній колонії серед засуджених установи проведено Спартакіаду

60
0

З нагоди відзначення 20 річниці Конституції України 28.06.2016 року в Бердичівській виправній колонії (№ 70) серед засуджених установи проведено спартакіаду за сприянням Релігійної громади ХВЄ «Спасіння» та благодійної організації «Прорив – перемога».

Такі змагання з дозволу керівництва обласного управління та підтримки керівництва колонії проводяться вже не один рік поспіль. Від засуджених було виставлено 3 команди по 5 чоловік та одна від представників «Спасіння» та «Прорив – перемога».

Змагання урочисто відкрив заступник начальника колонії з соціально-виховної та психологічної роботи Іван Васильєв, який зазначив, що проведення таких спільних заходів спортивно-оздоровчого характеру тільки позитивно впливає на процес виправлення та ресоціалізації засуджених, надає можливість проводити засудженим вільний час з користю для здоров’я та отримувати задоволення від духу перемоги.
Спортсмени виборювали перемогу у таких дисциплінах як футбол, гри в настільний теніс та шахи. Учасники цього спортивного свята виявили велике прагнення до перемоги, фізичну силу та міцність духу, оскільки боротьба між представниками засуджених була дуже напруженою.

Представники Релігійних громад ХВЄ «Спасіння» та «Прорив – перемога» відзначили високий рівень підготовки та проведення змагань, а також рівень гри засуджених, які вибороли І місця у змаганнях.
Переможцям по закінченню змагань було вручено заохочувальні солодкі призи.

Керівництво колонії висловлює подяку Релігійній громаді ХВЄ «Спасіння» та благодійній організації «Прорив – перемога» за плідну співпрацю з колонією та сподівається на подальшу роботу, яка буде поступово віддаляти засуджених від злочинного минулого та приближати до майбутнього право слухняного життя.

6eb5e15a52d1 9af85baebe7e 703af674ef2d