додому Бердичів У Бердичівській виправній колонії пдводили підсумки за I півріччя

У Бердичівській виправній колонії пдводили підсумки за I півріччя

59
0

14 липня 2016 року в Бердичівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№ 70) було проведено загальні збори особового складу установи з підведення підсумків службової діяльності за перше півріччя 2016 року та визначено заходи щодо підвищення її ефективності, пріоритетні завдання на майбутнє. Головував на зборах начальник установи полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк, серед запрошених був присутній тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника начальника управління підполковник внутрішньої служби В’ячеслав Шевченко.

Підводячи підсумки, Олександр Доробалюк зауважив, що робота Бердичівської виправної колонії (№70) протягом шести місяців була спрямована на забезпечення належної діяльності у відповідності з вимогами чинного законодавства України, реалізацію програмних завдань Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної пенітенціарної служби України та галузевих і регіональних програм.
Персоналом установи вживаються всі необхідні заходи щодо зміцнення законності і правопорядку в місцях позбавлення волі, підвищення рівня забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених волі, подальшій гуманізації і приведенню умов відбування покарань у відповідність з вимогами Кримінально-виконавчого кодексу України і міжнародних норм.

У ході зборів керівники структурних підрозділів установи прозвітували про проведену роботу, оцінили позитивні та негативні аспекти на пріоритетних напрямках службової діяльності, прийняли до уваги зауваження та пропозиції з боку керівництва управління. Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників Бердичівської виправної колонії (№ 70), колективу установи окреслили ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи колонії.

Юрій Скаблюк
В. о. старшого інспектора групи контрольно – аналітичної роботи Бердичівської виправної колонії (№70)