додому Бердичів У Бердичівській виправній колонії вчора звучав перший дзвоник

У Бердичівській виправній колонії вчора звучав перший дзвоник

56
0

01 вересня 2016 року у Бердичівській виправній колонії №70 Житомирської області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня знань та нового 2016-2017 навчального року в навчально-консультаційному пункті та філії професійно-технічного училища при колонії. На свято було запрошено представників управління освіти та спостережної комісії при Бердичівському міськвиконкомі.

Був присутній весь педагогічний  колектив навчально-консультаційного пункту на чолі із завідуючим Володимиром Костюком. Адміністрація колонії, колектив НКП та присутні гості привітали засуджених з Днем знань та побажали успіхів в навчанні. Перший урок було проведено на тему: «Від проголошення незалежності – до сучасної України».

Як повідомив завідуючий навчально-консультаційного пункту Володимир Костюк, за парти першого вересня у Бердичівській виправній колонії №70 сіли 45 учнів. Всього тут сформовано 4 класи: восьмий, дев’ятий, десятий та одинадцятий.

«Навчально-виховному процесу адміністрація установи приділяє чимало зусиль, розуміючи, що в багатьох випадках саме неосвіченість штовхає молодь на злочинний шлях», – повідомив виконуючий обов’язки заступника начальника з соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Омельчук та побажав учням досягнути гарних результатів в процесі навчання.

Також теплі слова вдячності були висловлені на адресу викладачів, учні ж отримали настанови на отримання подальших знань та побажання змінити своє життя на краще.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи Бердичівської виправної колонії №70

SAM_5102 500ea36c9a57dd2a3f6b431393e1621c_M