додому Бердичів У Бердичівському районі знову виявлені снаряди.

У Бердичівському районі знову виявлені снаряди.

93
0

1 березня групою піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини проведені роботи по знищенню двох вибухонебезпечних предметів часів війни, що були виявлені напередодні у двох районах області.

Так, 28 лютого до Служби порятунку «101» від правоохоронців надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету у лісосмузі, поблизу с. Журбинці Бердичівського району. Працівник місцевого лісового господарства проводив огляд території, під час якого і виявив невідомий предмет. Рятувальники, які прибули за викликом, ідентифікували його як реактивний снаряд калібром 158 мм часів минулої війни. До прибуття групи піротехнічних робіт місце виявлення ВНП було огороджене та виставлено охорону.

29 лютого до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмету у с. Рудня-Городище Житомирського району. Селяни помітили його поблизу місцевого фельдшерсько-акушерського пункту та сповістили про це сільського голову. Він же, у свою чергу, зателефонував рятувальникам, які ідентифікували небезпечну знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулої війни. До прибуття групи піротехнічних робіт місце виявлення ВНП було огороджене та виставлено охорону.