додому Бердичів У Бердичівському районі готові впроваджувати медичну реформу

У Бердичівському районі готові впроваджувати медичну реформу

145
0

16 січня 2018 року, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулася нарада за участі керівництва Бердичівського району, керівництва КУ «Центр ПМСД», головами сільських та селищної рад, спеціалістами юридичного, житлово – комунального відділів та відділу будівництва і архітектури, де обговорювали майбутній формат амбулаторій в рамках реалізації медичної реформи на селі.

Медична реформа – це одна з головних реформ, яку підписав Президент України. За цією реформою заклади охорони здоров’я мають бути реорганізовані на комунальні некомерційні підприємства, що дасть їм змогу укладати в майбутньому договори з Національною службою здоров’я та отримувати кошти з бюджету за надані послуги. Першим кроком реформи є значні зміни у первинній ланці. Одна з яких – це будівництво нових сучасних амбулаторій.

Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський під час наради наголосив на необхідності розробки чіткої послідовної інструкції дій  з реалізації будівництва нових амбулаторій в районі.

         Наразі, мова йшла про визначення місць під забудову нових амбулаторій. Головами сільських та селищної рад було проведено роботу щодо підбору і обстеження земельних ділянок, які б оптимально підходили і відповідали усім нормам і вимогам чинного законодавства.

Учасники наради також обговорили механізм формування ефективної мережі медичних закладів та напрацювали конкретний алгоритм вирішення питання із будівництвом амбулаторій та впровадження сучасних технологій.

 Прес – служба райдержадміністрації