додому Бердичів У Бердичівському медколеджі пройшло засідання Наглядової ради

У Бердичівському медколеджі пройшло засідання Наглядової ради

449
0

У Бердичеві 6 березня відбулося засідання Наглядової ради комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради.

На засіданні були присутні члени Наглядової ради Ігор Романський, Остап Маланюк, депутат Бердичівської міської ради – Олексій Побережний, депутат ЖОР – Ілля Смичок, директор медичного коледжу В’ячеслав Шевченко та адміністрація закладу.

Наглядова рада розглянула питання, пов’язані з поточним фінансовим станом освітнього закладу. Зокрема, заслухали інформацію про форми оплати праці працівників та план роботи на 2019 рік.

Окрім цього, обговорили питання погодження надбавок та окремих персональних доплат дозаробітної плати працівників закладу на березень 2019 року.

У зв’язку з проведенням виборчої компанії в Україні, голова Наглядової ради Ігор Романський запропонував провести роз’яснювальну роботу серед студентів щодо попередження залучення неповнолітніх у політичному процес. А також наголосив, що основним критерієм для студентів є навчання. Найближчим часом працівників превентивної служби буде запрошена для попереджувальної, роз’яснювальної роботи.