додому Бердичів У «Бердичівська спеціальна школа-інтернат» закріпили знання з ПДР

У «Бердичівська спеціальна школа-інтернат» закріпили знання з ПДР

147
0

В Україні триває місячник безпеки дорожнього руху і наше місто активно бере у цьому участь. У школах активно проводять уроки з безпеки дорожнього руху, залучаються правоохоронці, грають в практичні ігри.

Черговий раз активно долучились до місячника дорожнього руху в п’ятницю інспектори Бердичівського відділу поліції та депутат облради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

За ініціативи Ігоря Васильовича у закладі були проведені практичні навчальні ігри, метою яких було покращити знання з правил дорожнього руху саме у дітей. Всі ми знаємо, що діти – це завжди непосидючі та активні особистості. Часто діти можуть просто замріятись і не звернути увагу на дорожній знак чи автівку. Пан Романський кілька разів наголосив дітям, що вони активні учасники дорожнього руху і повинні бути завжди уважними.
Окрім того Ігор Васильович розповів, чим конкретно займається установа, яку він очолює, і пообіцяв дітям, що коли вони підростуть, то обов’язково отримають водійські посвідчення у сервісному центрі, тільки для цього треба сумлінно вчитись. Важливо, що даний захід пройшов саме в такій установі, бо там знаходяться діти з особливостями в розвитку та позбавлені батьківського піклування. Таким дітям особливо потрібна увага оточуючих.

Інспектори поліції наглядно показали дітям основні дорожні знаки, які має знати кожна людина. Діти активно долучались до обговорення конкретних ситуацій на дорозі. На імпровізованому пішохідному переході були відпрацьовані рухи регулювальника.

Депутат Ігор Романський завітав у заклад не з порожніми руками і презентував дітям настільні ігри з вивчення правил дорожнього руху та книжки. Учні були раді подарункам і пообіцяли сумлінно вивчити усе,на чому наголошував Ігор Васильович.

IMG_2688 IMG_2689 IMG_2692 IMG_2693 IMG_2701 IMG_2705 IMG_2707 IMG_2712 IMG_2718 IMG_2729 IMG_2735 IMG_2736 IMG_2740 IMG_2662