додому Бердичів У Бердичеві солодощами ледь не отруїлась ціла родина

У Бердичеві солодощами ледь не отруїлась ціла родина

111
0

Дуже люблять батьки іноді частувати своїх діток солодощами, особливо, якщо дитина справді цього заслужила. Разом з тим кожен батько чи мати уважно слідкують за тим, аби продукція, яку вживають їх діти була свіжою. Де можна взяти свіжі й смачні солодощі? Звісно, безпосередньо у виробника. Так думала одна бердичівська родина, коли постійно спеціально їздила на Загребелля купувати у місцевого виробника тортики, желе-радуги та тістечка. У родини була дуже висока довіра до виробника і вони постійно купували у них ласощі.

В середу батько вирішив почастувати дітей тістечками і, як зазвичай, поїхав у магазин, який знаходиться при виробництві. Купив желе та тістечка, коли вже сів до машини помітив, що на желе-радуга немає дати виробництва, не було її й на тістечках. Тоді чоловік відкрив упаковку з желе й побачив плісняву по усій поверхні виробу. Обурений, він звернувся назад до магазину, там вибачились, забрали продукцію і повернули кошти. Тоді чоловік звернув увагу, що усі тортики теж без відповідних наліпок із зазначенням дати виготовлення. Тоді бердичівлянин попрохав надати йому книгу скарг та пропозицій та й її не виявилось, так, як і куточка споживача.

Чоловік приїхав одразу до редакції і вже за півгодини журналісти були в магазині. І, о диво, всі желе-радуги вже були промарковані, а на тортиках приклеєні стікери з датою виготовлення. Щоправда, було дуже помітно, що їх тільки наклеїли: всі з однієї сторони, лишились фото недатованої продукції, бо продавець одразу почала запевняти, що чоловік просто не знайшов необхідних поміток. А пліснява… ну буває.

IMG_2228 IMG_2223 IMG_2224 IMG_2226 IMG_2227