додому Бердичів Бізнес У Бердичеві розпочнуть будувати новий житловий комплекс

У Бердичеві розпочнуть будувати новий житловий комплекс

389
0

Проблема нового житла у Бердичеві поступову вирішується. У місті починають будувати доступне житло. На засіданні архітектурної ради, яке відбулось другого квітня, винесли одне єдине питання: розгляд ескізних пропозицій будівництва багатоповерхового житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою вул. Шевченка 20/1. Це буде цілий житловий комплекс під назвою «Шевченківський».

Будинок буде мати десять поверхів, на дев’яти з яких будуть квартири одно- та двохкімнатні, перший поверх будуть займати торгові площі та приміщення для обслуговування самих квартир. Як повідомив замовник, допоки будуть рити котлован для будівництва, паралельно будуть облаштовувати і прибудинкову територію, аби потенційні покупці бачили, в яких умовах вони купують житло. Планують тут облаштувати величезний дитячий майданчик та окреме місце для відпочинку дорослих, поруч з будинком буде 34 паркомісця, окрім цього у самому будинку передбачений паркінг.

Як ми вже зазначали, квартири тут будуть лише одно- та двохповерхові, відповідно по 50 та 60 м.кв, але все це – коридорного типу, тобто, як кажуть у народі, гуртожиток. Звісно, в кожна квартира матиме свою кухню, санвузол, але спільний коридор для доступу до квартир. Замовники говорять, що ціни будуть доступні для молодих сімей. Так як архітектурна рада цю пропозицію підтримала, то, цілком можливо, що через 9 місяців у Бердичеві «народиться» новий будинок.

IMG_3010 IMG_3013 IMG_3014 IMG_3015