додому Без категорії У Бердичеві продовжують переіменовувати вулиці та провулки

У Бердичеві продовжують переіменовувати вулиці та провулки

136
0

У місті Бердичеві триває процес перейменування вулиць та провулків відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». 17 грудня 2015 року проведено засідання комісії з перейменування вулиць, провулків, площ міста, на якій розглянуто усі одержані від мешканців міста пропозиції щодо майбутнього перейменування об’єктів топоніміки відповідно до інформації Українського інституту національної пам’яті.

З одержаних пропозицій для подальшого обговорення були визначені ті назви вулиць та провулків, які віднайшли найбільшу прихильність серед громади.
Пропонуємо ознайомитись із попереднім переліком нового звучання назв вулиць та провулків, що підлягають перейменуванню, та, за бажанням, висловити думку щодо запропонованих назв.

За інформацією Українського інституту національної пам’яті, наданою листом від 25.01.2016 року, об’єкти топоніміки – вул. (пров.) Волочаївська(-ий) та вул. Героїв Перекопу також підлягають перейменуванню. У зв’язку із одержанням додаткових роз’яснень процес обговорення перейменування вулиць та провулків у місті Бердичеві продовжено!

Пропозиції надсилайте на електронну пошту виконавчого комітету vukonkom@gmail.com або в письмовому вигляді на адресу: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. № 12 (І поверх виконкому) до 03 березня 2016 року, вони будуть розглянуті на засіданні комісії.
Заздалегідь вдячні за співпрацю!