додому Бердичів У Бердичеві провели флешмоб до Міжнародного Дня миру (ВІДЕО)

У Бердичеві провели флешмоб до Міжнародного Дня миру (ВІДЕО)

99
0

7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією установила, що починаючи з 2002 року 21 вересня щорічно у всьому світі будуть святкувати День Миру. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня. Українці зараз розуміють, як важливий мир на нашій землі. У час, коли сходом країни котиться війна, ми усі щоденно просимо про мир.

21 вересня наше маленьке містечко приєдналось до Всесвітнього кличу миру на землі, організувавши флешмоб. Щоправда, на жаль, погода завадила провести його у центрі міста, тому усі перемістились до Центру позашкільної освіти ім. Разумкова.

У актовій залі зібралось багато люду, малеча та підростаюче покоління, батьки. Серце завмирає, коли споглядаєш на малечу, яка у руках тримає жовто-блакитні прапорці, ще не зовсім розуміючи, які важливі вони для розбудови вільної і незалежної України.

У Центрі Разумкова діти співали про мир, діти просили про мир! Мир, який нам так необхідний! Хочеться, аби всі, через кого на Сході країни йде війна, почули ці дитячі прохання та зазирнули у їх безмежні очі, наповнені надією на гідне життя.